1.500₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Tüm Ürünlerde %40'a Varan Net İndirim Bizi Takip Et @ekalookcom Whatsapp 05386990987 1.500₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Tüm Ürünlerde %40'a Varan Net İndirim Bizi Takip Et @ekalookcom Whatsapp 05386990987 1.500₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Tüm Ürünlerde %40'a Varan Net İndirim Bizi Takip Et @ekalookcom Whatsapp 05386990987 1.500₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo! Tüm Ürünlerde %40'a Varan Net İndirim Bizi Takip Et @ekalookcom Whatsapp 05386990987

Garanti Ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünü veya ürünleri hiçbir sebep belirtmeden iade edebilirsiniz ancak ürünün etiketinin sökülmemiş, giyilmemiş ve makinede yıknamamış olması gerekmektedir. Teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde adresimize gönderim yapmanız ve isteğe bağlı sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İade ve Değişim Prosedürü

İade işlemlerinde müşterilerimizin yapması gerekenler:

  • Mng Kargo iade kodu: 901913825
  • İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri faturanızın üzerine işaretlemeniz gerekmektedir.
  • Size daha iyi bir hizmet vermek için, Faturanın boş bir kısmına neden iade etmek istediğinizi belirtirseniz çok seviniriz.
  • Kapıda ödeme, Havale ve EFT ile alışveriş yapan müşterilerimiz İBAN NUMARALARINI ve İBAN numarasının sahibi olan kişinin adını ve soyadını eksiksiz bir biçimde yazması gerekmektedir.
  • Kredi kartı ile ödeme yapan müşterilerimiz sadece iade ettikleri ürün veya ürünleri işaretlemeleri bizim için yeterli olacaktır
  • Fatura ile beraber Ürünleri KARŞI ÖDEMELİ olarak, GÖNDERİCİ ADRESE (ALAYBEY SOKAK NO:15 MERTER / İSTANBUL),MNG KARGO ile '901913825' kodunu kullanarak gönderimini sağlamanız yeterli.
  • İade işlemlerinde iade ettiğiniz ürün veya ürünlerin toplam tutarı içerisinden 80 tl kargo tutarı düşülerek tarafınıza ödenecektir.
  • Mng Kargo dışında bir kargo firması ile gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir. 
  • Sitemizde değişim yapılmamaktadır, dilerseniz iade edip istediğiniz ürünü veya bedeni tekrar satın alabilirsiniz
  • Ücret iadesi işlemleri takiben 14 iş günü içerisinde hesabınıza iade edilmiş olacaktır (bankanıza göre değişiklik gösterebilmektedir)
Whatsapp
Yükleniyor...